´PRÁVNÍ STÁT.ORG´

>>_PROČ_<<

´JPeBOOK.ORG´ .. ´GREEN4.LIVE´

>>PRÁVNÍ STÁT<<

Autor: ´JIŘÍ PELÍŠEK ´  ´JP´  ´JP_ZÁPISNÍK´(>>N.1<<)´,´(>>N.2<<)´,´(>>N.3<<)´ .. ( JESUS_SCHOOL ) ..   ´FATAMORGANA.LIVE´ ... Email: [ JPelischek@outlook.com ] + [ JPelischek@protonmail.com ] / Duplicitní Email PROTO, ŽE Emaily MI umí nejednou RŮZNĚ, i SABOTÉRSKY TRUCOVAT / 

~~

~~

MINIMÁLNÍ NEZABAVITELNÁ ČÁSTKA PŘI EXEKUCÍCH, PŘI i VSTUPU DO TAK ZVANĚ ,,ODDLUŽENÍ" ( DLE ZÁKONA O ÚPADKU/BANKROTU ) MUSÍ  BÝT USTANOVENA TAKTO:

30.11.2022.. JP: !!! POZOR !!! : Minimální nezabavitelná částka při exekuci, při i vstupu do tak zvaného oddlužení dlužníků/dlužnic, aby Lidé vůbec mohli ŽÍT, bydlet, tak i splácet své dluhy, musí být stanovena na_nejméně  !!! 6ti_násobek současného životního minima, tedy na částku cca minimálně alespoň 25 tisíc korun (CZK) s každoroční valorizací !!! (PODROBNOSTI DÁLE K TÉMATU POPISUJI DÁLE V TEXTU NÍŽE, I NA JINÝCH MÍSTECH MÉHO_PÍSMA.)

!!!ZEJMÉNA!!! (a například).

!!! PÍŠI O TOM VEŘEJNĚ, VLÁDÁM ČESKÝM VČETNĚ TÉ SOUČASNÉ, MÉDIÍM, LIDSKOPRÁVNÍM ORGANIZACÍM, UŽ 10_LET !!! ČESKÁ MÉDIA..RADIO, TELEVIZE I OSTATNÍ ZPRAVODAJSKÉ..WEB_ZPRAVODAJSKÉ..PLATFORMY, I POLITICKÁ SFÉRA ČR SE UVEDENÉMU ZDE NAPROSTO KLÍČOVÉMU BODU RUJNUJÍCÍ ČESKOU DEMOGRAFII, PROSPERITU ČR, PO CCA UŽ 25LET CÍLENĚ IN_STYLE_STRATEGICKO MENTAL_KGB/MAFIJNĚ VYHÝBAJÍ. ŘEŠÍ VŠECHNO MOŽNÉ ( I NEJEDNOU VE STYLU CCA VÍCE JAK 30TI LETÉHO RUSKÉHO KOLA STÁLE I NEJEDNOU DOKOLA I VLÁDY ČR, PARLAMENT..TAK I S MÉDII.. )

JEN TOHLE TÉMA NE. TÉMA TOŤ, TOTÁLNĚ RUJNUJÍCÍ DOPOSUD, DEVASTUJÍCÍ, ČESKÝ LID..ZNAČNOU JEHO ČÁST..KAŽDÉHO, KOHO SE DOTKNE. PŘIČEMŽ TEN, KDOŽ TO MÁ MAFIJNĚ NA SVĚDOMÍ, TEDY PAVEL_BLAŽEK DNEŠNÍ MINISTR ,,SPRAVEDLNOSTI" ČR SE NA TOMTO RUJNOVÁNÍ ČESKÉHO LIDU SE CCA 4,5 MILIONU EXEKUCEMI NEUSTÁLE SE SVOU MANŽELKOU EXEKUTORKOU FAŠISTICKO MAFIJNĚ I STŘETOZÁJMOVĚ PASOU. !!!DO_KRIMINÁLU PATŘÍ PAVEL_BLAŽEK (A SPOL), NE DO SLUŠNÉ SPOLEČNOSTI LIDÍ ZA TO VŠE, CO ČESKÉMU LIDU UVEDENOU LEGISLATIVOU ZPŮSOBIL, A NEUSTÁLE ZPŮSOBUJE!!!, NEHORÁZNĚ SE NA TOM SE SVOU MANŽELKOU EXEKUTORKOU PASOUC.

TO JE PODOBNÉ, JAKO KDYŽ BYSTE MĚLI BOTY BEZ PODRÁŽKY, ČESKÝ NÁRODE. NEUSTÁLE BY VÁM MALOVALI NA NĚ TŘEBA I KYTIČKY, ALE TY BOTIČKY BYSTE STÁLE MĚLI BEZ PODRÁŽEK. JAK DALEKO BYSTE ASI TAK DOŠLI?? NO, NEDOŠLI. BYL BY.. A JE.. Z_ČESKÉHO TAK NÁRODA JEN VELKEJ, BOLAVEJ, UNAVENEJ FAŠISMEM TÍM..POD MOSTEM i NEJEDNOU : !!!MAROD!!!

~~

*~~*

~~

´JP_POEZIE..´

´JPeBook.org´

´JPeBook.Live´

´JP-RECENZE..´

´GREEN 4.LIVE´

´JP DENNÍK.LIVE´

´JP DENNÍK 4.LIVE´

´JP NOTEPAD.LIVE´

´PRÁVNÍ STÁT.ORG´

´AUTOGENOCIDA.CZ´

´CULTURE_PLUS.LIVE´

´ FATAMORGÁNA.LIVE ´

´ HUMAN RIGHTS 4.LIVE ´

FOR_HEALTH: (Verze_A1) .. (..A2)

>>´JP´_INFO_TIPS´<<   HROBEČEK´

TIP_SW: >> Screen_TRANSLATOR <<

SVATÝ_KÓD_PRO_LIDSTVO  ´??_JAKOU_??

<< HLEDAT Googlem

~~~