´PRÁVNÍ STÁT.ORG´

>>_PROČ_<<

´JPeBOOK.ORG´ .. ´GREEN4.LIVE´

>>PRÁVNÍ STÁT<<

Autor: ´JIŘÍ PELÍŠEK ´  ´JP´  ´JP_ZÁPISNÍK´(>>N.1<<)´,´(>>N.2<<)´,´(>>N.3<<)´ .. ( JESUS_SCHOOL ) ..   ´FATAMORGANA.LIVE´ ... Email: [ JPelischek@outlook.com ] + [ JPelischek@protonmail.com ] / Duplicitní Email PROTO, ŽE Emaily MI umí nejednou RŮZNĚ, i SABOTÉRSKY TRUCOVAT / 

*~~*

_>>_,,FALEŠNÁ HRA".. !!!,,PŘELAĎTE_SE"!!!_<<

~~

??!!! PROČ ??!!! :

MÁME V ČR PŘI CCA 4,5 MILIONU EXEKUCÍ SOUSTAVNĚ, PO DESÍTKY LET.. STATISÍCE LIDÍ V BYTOVÉ NOUZI?? V_BEZDOMOVECTVÍ??

PROTOŽE:

30.11.2022.. JP: !!! POZOR !!! : Minimální nezabavitelná částka při exekuci, při i vstupu do tak zvaného oddlužení dlužníků/dlužnic, aby Lidé vůbec mohli ŽÍT, bydlet, tak i splácet své dluhy, musí být stanovena na_nejméně  !!! 6ti_násobek současného životního minima, tedy na částku cca minimálně alespoň 25 tisíc korun (CZK) s každoroční valorizací !!! (PODROBNOSTI DÁLE K TÉMATU POPISUJI DÁLE V TEXTU NÍŽE, I NA JINÝCH MÍSTECH MÉHO_PÍSMA.)

!!!ZEJMÉNA!!! (a například).

!!! PÍŠI O TOM VEŘEJNĚ, VLÁDÁM ČESKÝM VČETNĚ TÉ SOUČASNÉ, MÉDIÍM, LIDSKOPRÁVNÍM ORGANIZACÍM, UŽ 10_LET !!!

~~

( 14.9.2022 .. ČESKÝ LID MÁ CCA PO ČTVRT_STOLETÍ I DOPOSUD FAŠISTICKOU VŮČI ČESKÉMU LIDU MAFII COBY VLÁDU ČR, COBY PARLAMENT ČR, COBY SENÁT ČR, I V OFFICO ÚŘADĚ PREZIDENTA ČR, KTERÁ SE VZÁJEMNĚ PODPORUJE, KTERÉ MÉDIA JDOU NA RUKU TÍM, ŽE O FAŠISMU TOM LIKVIDUJÍCÍM ČESKÝ_LID..RUJNUJÍCÍ JEJ, PO CCA ČTVRT_STOLETÍ MLČÍ. )

~~
13.9.2022..: >>!!!´ČERVENÁ KARTA´!!! <<
~~
13.9.2022.. !!!STOP !!! EXEKUČNÍMU FAŠISMU V_ČR !!!
~~
PASTI NA LIDI OD MPSV A MINISTERSTVA SPRAVEDLNOSTI(FAŠISMU)ČR
~~ 

13.9.2022.. POŽADUJI:

!!! DEMISI SOUČASNÉ VLÁDY ČR !!!

!!! STOP VŮČI LIDU NAŘÍZENÝM POVINNÝM TELEVIZNÍM_A_ROZHLASOVÝM_POPLATKŮM    !!!

POŽADUJI: ZRUŠENÍ LEGISLATIVNÍ NORMY ZVANÉ: 3X A DOST !!!

POŽADUJI: ROZPUŠTĚNÍ PARLAMENTU S KOMPLETNÍ PERSONÁLNÍ VÝMĚNOU VLÁDY ZA "VLÁDU_ODBORNÍKŮ(IC)"

POŽADUJI: KOMPLETNÍ PERSONÁLNÍ I S KOMPLETNÍ STRANICKOU VÝMĚNOU LIDÍ V SENÁTU ČR !!!

PROČ ?

PROTO..

.. >>´HUMAN RIGHTS 4.LIVE´>>  ..

.. >>´JP DENNÍK 4.LIVE´>>  ..

..například..

~~

26.9.2022.. JP: K DEMONSTRACI V PRAZE, ORGANIZOVANÉ, CHYSTANÉ, DNE 28.9.2022 V PRAZE NA VÁCLAVSKÉM NÁMĚSTÍ A V CELÉ ČR.. SKUPINOU OSOB, S WEBEM: NAPRVNIMMISTE.CZ / !!! VARUJI ČESKÝ LID !!! NE VŠICHNI, KDOŽ MAJÍ PENÍZE NA VÝSTAVBU PODIA V PRAZE NA VÁCLAVÁKU, NA OZVUČENÍ, NA VYTVOŘENÍ WEBU, JSOU PRO NÁROD DOBREM !!! TOHLE NEPODPOŘÍM !!! TOHLE NEPODPORUJI !!! JELIKOŽ TO OBSAHUJE ZNAČNÉ PRVKY MORÁLNÍ ZKAŽENOSTI..JDOUCÍ I PROTI PRINCIPŮM KŘESŤANSTVÍ. CHTĚJTE, LIDÉ, VŽDY TAKÉ ZNÁT PODROBNÝ POLITICKÝ PROGRAM RÁDOBY NOVÝCH LÍDRŮ.. JDOUCÍ V HARMONII S MÝM_PÍSMEM. NIKDO SE MNE Z NICH NA NIC NEPTAL, NEZEPTAL, A JDOU SI DĚLAT RÁDOBY REVOLUCI V ČR.. TAKHLE TO: !!! NEPŮJDE !!! NEBUDETE SI VAŘIT DALŠÍ SVÉ SI RŮZNĚ KAŠIČKY NA ÚKOR ZÁJMŮ LIDU..JEN PROTO, ŽE SI KDOŽ MYSLÍTE, ŽE MÁTE VELKÉ LOKTY.

POŽADUJI DEMISI VLÁDY ČR.

AVŠAK MOJE DŮVODY JSOU ODLIŠNÉ ( ZDE I UVEDENÉ ) OD ORGANIZÁTORŮ UVEDENÉ DEMONSTRACE. ROZHODNĚ NEJSEM PROTO, LÉZT DO ZADKU VRAHŮM, TERORISTŮM PUTINOVCŮM. TO JSTE, Z NAPRVNIMMISTE.CZ OPRAVDU PŘEHNALI. TAKHLE TEDY !!! NE !!!

~~

~~

´ZRCADLO´ :

..KOHO ? ČEHO ? ZRCADLO ?

NÓÓó.. !!!´HOMO_SAPIENS´!!! ..PŘECE

( POLITICKÁ, MEDIÁLNÍ, A i JINÁ_SFÉRA/JINÉ_SFÉRY LIDSKÉHO SPOLEČENSTVÍ JSOU: VZEŠLÉ Z VOLEBNÍ A JINÉ ZODPOVĚDNOSTI: LIDU. ) [POKUD JDE O MOJE VOLEBNÍ PRÁVO, KDYŽ NEVIDÍM V DOHLEDU Z KANDIDÁTŮ/KANDIDÁTEK PODLE MNE VHODNÉHO/VHODNOU.. V_TOM KTERÉM VOLEBNÍM ,,KLÁNÍ", VOLEB SE OD ROU 2022 DO ODVOLÁNÍ NEÚČASTNÍM. TO_PROTO, ŽE NEHODLÁM JIŽ VOLIT NEJMENŠÍ ZLO, JEN PROTO, ABY BYLO..ABY ZASE BYL FAŠISMUS TEN. TAHLE HRA..FAŠISTŮ/FAŠISTEK..CO MNE SE TÝKÁ, OD ČASŮ TĚCH,CO SLEDUJI PODROBNĚJI POLITICKOU, MEDIÁLNÍ, WEB_MEDIÁLNÍ SCÉNU.. SKONČILA. MŮŽOU SI LEDA TAK: NASRAT. ]

..

*~~*

>>PRÁVNÍ STÁT<<

~~

>> "UMĚNÍ: VLÁDNOUT" <<

~~

ČESKÁ REPUBLIKA DLOUHODOBĚ, MINIMÁLNĚ UŽ CCA 30 LET, VYKAZUJE V HOJNÉ MÍŘE RÁDOBY_SKRYTĚ RYSY REŽIMU VŮČI LIDU FAŠISTICKÉA TO DO TÉ MÍRY, ŽE LZE POJMENOVAT ČESKOU REPUBLIKU COBY PRO_KGB/FAŠISTICKÝ REŽIM RUJNUJÍCÍ AUTOGENOCIDNĚ V DŮSLEDCÍCH ČESKÝ_LID. ( TOŤ NÁZOR MŮJ, PO CELOŽIVOTNÍM SLEDOVÁNÍ POLITICKÉ, LEGISLATIVNÍ, PRÁVNÍ, I MEDIÁLNÍ SFÉRY V ČR, V EVROPĚ, NA PLANETĚ ZEMI. UVEDENÉ ZDE MOJE TVRZENÍ DOKLÁDÁM v V MÉM_PÍSMU FAKTY ZE ŽIVOTA, I ČÍSLY Z OFICIÁLNÍCH STATISTIK například. TOTO UVÁDÍM NIKOLI PRO NĚJAK HANĚNÍ REPUBLIKY, ALE PRO TO, ABY LID ČR SJEDNAL NÁPRAVU UVEDENÝCH VĚCÍ..LEGISLATIVY, ZÁKONŮ, ABY SE LID ČR VYPOŘÁDAL I PERSONÁLNĚ S LIDMI NA PRACOVNÍCH MEDIÁLNĚ I POLITICKÝCH POZICÍCH..FUNKCÍCH, KTEŘÍ UVEDENÝM ZPŮSOBEM ŠKODÍ NEJEN LIDU ČR,A LE S PŘESAHEM TOHO VŠEHO I DO ZAHRANIČÍ, KTEŘÍ TITO SRÁČI NEMAJÍ NA UVEDENÝCH PRACOVNÍCH..POLITICKÝCH..POZICÍCH/FUNKCÍCH TUDÍŽ NAPROSTO CO POHLEDÁVAT!!! JE NEZBYTNÉ JE VYMĚNIT PERSONÁLNĚ ZA LIDI MORÁLNĚ NEZKAŽENÉ, SLUŠNÉ.., KTEŘÍ SVOU PRACOVNÍ/POLITICKOU POZICI/FUNKCI BUDOU BRÁT KAŽDODENNĚ COBY SLUŽBU LIDU, A BUDE TO VIDĚT !!!

~~

(31.10.2022)..´JP´TIPS : NA KANDIDÁTY/KANDIDÁTKY DO OFFICO PREZIDENTSKÉHO_ÚŘADU ČR

26.11.2022.. JP: ?? ČESKÁ REPUBLIKA..??..a/respektive VERSUS pojem: PRÁVNÍ STÁT ??!!!

26.11.2022.. MENTAL KGB SRÁČ JAN BURDA Z ČESKÉHO ROZHLASU SI DĚLÁ PRDEL Z NÁVŠTĚVNOSTI MÝCH WEB_STRÁNEK JAKOBY STAROSTLIVĚ.. JP: TY HOVADO, BURDO A SPOL.. MÁM DOBŘE ZMAPOVÁNU NÁVŠTĚVNOST MÝCH WEB_STRÁNEK, NEMĚJ TVOU MENTAL KGB/FAŠISTICKOU PÉČI O TO, JÁ JSEM S NÁVŠTĚVNOSTÍ TOU SPOKOJENÝ, ODPOVÍDÁ ČESKÉMU PROSTŘEDÍ. OPĚVOVÁNÍM SOCIÁLNÍCH SÍTÍ JEN POTVRZUJEŠ, JAKEJ JSI FAŠISTIC KRETÉN A SPOl S TVÝMI SPŘÍZNĚNCI. TĚMHLE SRÁČŮM MEDIÁLNÍM V ČR NEJDE O NIC JINÉHO, CELODENNĚ, NEŽLI O TO, UDRŽOVAT MNE  NASRANÝHO..JENŽE.. TO JSTE SE SPLETLI, VY FAŠOUNI.. NEJSEM VAŠÍM POSLUCHAČEM..JAK UVÁDÍM VE SVÝCH TEXTECH PODROBNĚJI NA JINÝCH MÍSTECH, OBDOBNÉ MEDIÁLNÍ FAŠISTIC KRETÉNISMY PŘECHÁZÍM, NESTOJÍ ZA POZORNOST, JEN ZDE V TOMTO PŘÍPADĚ VZORKOVĚ REAGUJI INFORMATIVNĚ PRO VEŘEJNOST, ABY LIDÉ VĚDĚLI, CO JSTE VY ŠMEJDI KGB/FAŠISTIČTÍ PŘIPRDELNĚ VLÁDĚ ČR, MILOČI ZEMANOVI V PODOBENSTVÍ JEHO AMORÁLNÍ ZVRÁCENOSTI.. CO JSTE ZAČ. NO, MÁ TO ALE HÁČEK.. A TO TEN, ŽE MILOŠ_ZEMAN VÁM V TOM VAŠEM KGB/FAŠISTIC HNUSU .. ( BYŤ TEDY TEN JEHO HNUS JE TAKÉ ZNAČNĚ LID DEVASTUJÍCÍ) NESAHÁ VÁM VY SRÁČI V TOM  ANI PO KOTNÍKY, VLADIMÍR PUTIN BY VÁS MOŽNÁ POCHVÁLIL, MYSLÍTE SI..V CZECH_RADIU ČESKÉM ROZHLASE, SPOLU S VAŠIMI MEDIÁLNÍMI DALŠÍMI..WEB:MEDIÁLNÍMI SOUPUTNÍKY..SPŘÍZNĚNCI..,  NO, ALE JÁ TEDY VÁS CHVÁLIT NEBUDU. A U PUTINA BYCH SI NA VAŠEM MÍSTĚ TOU JEHO CHVÁLOU VAŠÍ ZVRÁCENOSTI, PODLOSTI, NEBYL TAKÉ TAK JISTÝ.

~~

>>PORODNOST V ČR ..2022..<<

PŘIČEMŽ PRO UDRŽITELNOST, VYVÁŽENOST například DŮCHODOVÉHO SYSTÉMU, I CHODU STÁTU JE..UVÁDÍ SE..POTŘEBNÉ, ABY NA ŽENU V PRŮMĚRU PŘIPADALO ČÍSLO PORODNOSTI PRŮMĚRNĚ VÍCE JAK 2, TEDY například 2,4, ,,NO TEDY LÉPE 3 DĚTI NA ŽENU A PÁR například MANŽELSKÝ.

..

CO TENHLE: ZNÁTE ? ZE ŽIVOTA:

DAL JÍ LÁSKU.

ONA MU NA TO: ,,BOUCHÁM PRACHY,..

..V ČR TI NIKDO NEPOMŮŽE, TO U NÁS SI POMÁHAJÍ VŠICHNI."

A: ODEŠLA V DÁL..SVOBODNĚ SI.

~~

~~

"JÁ JSEM"LÁSKA, I PRAVDA.

ŘÍKÁ SE, MIMO JINÉ: OTEC, I SYN, I DUCH SVATÝ.

ŘÍKÁ SE TAKÉ: MŮŽEŠ URAZIT, PONÍŽIT, I TŘEBA SYNA..SYNA ČLOVĚKA, ALE NIKDY DUCHA_SVATÉHO.

A TEĎ SI VYBER :-) (TE) :-))

~~

KARDINÁL DOMINIK DUKA TO VYSTIHL PŘESNĚ: V JEDNOM SVÉM VYJÁDŘENÍ PRAVIL SLOVA VE SMYSLU, ŽE ČESKÝ STÁTNÍ  ..POLITICKÝ..SPOLEČENSKÝ..SYSTÉM JE NIKOLI PRORODINNÝ, NIKOLI SJEDNOCUJÍCÍ, PRO LÁSKU, PRO LÁSKYPLNÝ, NÝBRŽ ŽE JE NASTAVENÝ NA ROZDĚLOVÁNÍ PÁRŮ, RODIN, NA JEDNOTLIVCE, TO PROTO, ŽE S JEDNOTLIVCI SE SNÁZE MANIPULUJE, SNÁZE SE ZOTROČUJÍ.

DOMINIK DUKA VŠAK OPOMĚL UVÉST, ŽE UVEDENÝ SYSTÉM JE V ČR..V SRDCI EVROPY TOM..SVĚTA.. NASTAVENÝ SYNCHRONNĚ S TÍMTO HNUSEM: ,,SPOUŠŤ" PŘIČEMŽ UVEDENÝ HNUS PŘEVZALI I JINÍ LIDÉ V JINÝCH KRAJINÁCH RŮZNĚ, COBY TAKOVÝ MENTÁLNĚ_ASOCIÁLNĚ FAŠISTICKÝ VIRUS.

A TAK ZDE MÁME NAPŘÍKLAD NORMY, LEGISLATIVNÍ, VYDANÉ například MINISTERSTVEM VNITRA ČR ( DÁLE_MV ) O PŘIDĚLOVÁNÍ TRVALÉHO POBYTU CICINCŮM/CIZINKÁM Z DŮVODŮ SPOLEČNÉHO SOUŽITÍ NA ZÁKLADĚ SŇATKU V ČR USKUTEČNĚNÉHO, A ČLOVĚK SE PŘI PROČÍTÁNÍ TÉHLE USTANOVENÉ LEGISLATIVY, NESTAČÍ DIVIT !!! COŽ TEPRVE TI, KDOŽ TOHLE NĚJAK SI MUSEJÍ PROŽÍT..ŽE ??!!! NO. TEDY..TO JE ALE HNUS !!! LIDÉ SE NORMÁLNĚ Z LÁSKY VEZMOU, ČI SE CHTĚJÍ SEZDAT PROSTĚ NORMÁLNĚ O TOM UVAŽUJÍ, A ANI SPOLU PO TÉ NEMŮŽOU NORMÁLNĚ HNED ŽÍT VE SVAZKU MANŽELSKÉM S OBOUSTRANNĚ UZNANÝM TRVALÝM POBYTEM V ČR !!! JDĚTE SI POLITICKÁ SFÉRO S TAKOVÝMIHLE ,,ZÁKONY" DO ŘITI !!! VY KRETÉNI FAŠISTIČTÍ NA N´TOU !!! TOHLE..V 21.STOLETÍ ??!!! ODTÁHNĚTE UŽ Z POLITIKY, NEZACLÁNĚJTE MLÁDÍ, LÁSCE, ŽIVOTU, ŠKOD UŽ JSTE SE NAPÁCHALI NA OBYVATELSTVU ČR NESPOČÍTATELNĚ !!! ODTÁHNĚTE UŽ SPOLU S RETRO_ESTÉBÁKY V_ČESKÉM_ROZHLASE MENTAL STYLE KGB/PUTINSKÝMI A SPOL S JEJICH SPŘÍZNĚNCI.., KTEŘÍ MAJ VELMI, VELMI, DLOUHÉ PRSTY V OBLASTI ŠMÍRINGU OBYVATELSTVA, A ZÁŠKODNICKÝCH AKTIVIT SMĚREM PROTI LÁSCE..S PŘESAHEM GANGSTERSKO_ZÁŠKODNICKY, KAMUFLÁŽNĚ, I DO ZAHRANIČÍ.

A VŠICHNI TIHLE SRÁČI NA ZÁKLADĚ TOHO, ŽE VĚDÍ, O ČEM VŠEM ZDE PÍŠI, O PŘED TÍM, NEŽLI JSEM O TOM PSAL TO VĚDĚLI PROTOŽE TO PROVOZUJÍ PO CCA 30 LET NA ČESKÉM OBYVATELSTVU..TYHLE A OBDOBNÉ, I JINÉ..HNUSY, VŠICHNI TITO TO VŠE VĚDÍ, A CHOVAJÍ SE TAK COBY MISTŘI SVĚTA, A JEŠTĚ SE MAJÍ ČLOVĚKU TENDENCI PŘI TOM VŠEM VYSMÍVAT KAŽDODENNĚ DO KSICHTU MÁLEM.. DRZE. HAJZLI. NO, A TOHLE JE DŮVODEM, PROTOŽE TOHLE VŠE například VÍ..UVĚDOMUJE SI..MINISTR VNITRA VÍT RAKUŠAN, TOHLE JE TEDY VŠE DŮVODEM, PROČ CHCE NEUSTÁLE..PROČ NEUSTÁLE MLUVÍ..O ODKLONU IMIGRANTEK..IMIGRANTŮ PŘED VÁLKOU Z UKRAJINY NA JINÁ ÚZEMÍ, NEŽLI JE ČESKÁ REPUBLIKA POKUD MOŽNO UŽ NA HRANICÍCH SCHENGENU. SKUTEČNOU PRAVDU VŠAK, TUHLE, O KTERÉ PÍŠI, TEDY ŽE NEPŘEJÍ LIDEM V ČR LÁSKU, ŽIVOT RODINNÝ, ŽE JDE O ČESKÝ POLITICKÝ SYSTÉM I PO TÉHLE STRÁNCE FAŠISTICKÝ, TO UŽ MINISTR VNITRA VÍT RAKUŠAN ANI NIKDO JINÝ Z POLITICKÉ ČI MEDIÁLNÍ SFÉRY..TOHLE UŽ NEŘÍKAJÍ. JEN LID NEUSTÁLE OBLBUJÍ. CIZINKA TEDY, NAPŘÍKLAD UZNANÁ AZYLANTKA Z DŮVODU ÚPRKU PŘED VÁLKOU, POKUD BY SE NÁSLEDUJÍCÍ TÝDEN ZAMILOVALA, ČI I TŘEBA PRVNÍ DEN POBYTU NA ŮZEMÍ ČR, PŘÍŠTÍ MĚSÍC BY SI ŘEKLI S ČESKÝM MUŽEM NA RADNICI NEBO V KOSTELA SVÉ "ANO" MANŽELSKÉ, MÁ..MAJÍ OBA..V OBLASTI JÍ PŘIDĚLOVÁNÍ TRVALÉHO POBYTU SMŮŮLU!!! BUDE MUSET VYPADNOUT, JAKMILE JÍ SKONČÍ LHŮTA PRO AZYL, POKUD NESPLNÍ JINÉ PODMÍNKY STANOVENÉ MINISTERSTVEM VNITRA. NA TRVALÝ POBYT Z DŮVODU MANŽELSTVÍ..MILÍ..LÁSKYPLNÍ NOVOMANŽELÉ, TÉHLE PANÍ.. V NEJBLIŽŠÍCH PĚTI LETECH: ZAPOMEŇTE !!! ZAPOMEŇTE TEDY I NA MOŽNOSTI PŘÍPADNÉ STÁTNÍ PODPORY RŮZNÝCH DÁVEK NA BYDLENÍ A PODOBNĚ, PROTOŽE: TYTO DÁVKY SE DO ZAHRANIČÍ NEVYPLÁCEJÍ, JAK JE ZAPSÁNO V ZÁKONĚ O SOCIÁLNÍM ZABEZPEČENÍ. POKUD TEDY NOVOMANŽELKA NEMÁ V ČR TRVALÝ POBYT, ..A TEN MÍT CCA MINIMÁLNĚ DLE PODMÍNEK MV NEMŮŽE.., JSOU TIHLE DVA VYDÁNI NA NEMILOST NAPŘÍKLAD TRŽNÍCH CEN NÁJMŮ BEZ PŘÍSPĚVKŮ NA BYDLENÍ A PODOBNĚ. TEDY, NA LÁSKU S NÁSLEDNĚ I RODINNÝM ŽIVOTEM Z NYNĚJŠÍCH NAPŘÍKLAD MUŽŮ SINGL ŽIJÍCÍCH.. V ČR MÁ PODLE MINISTERSTVA VNITRA PRÁVO POUZE PÁR LIDÍ TUČNĚ PŘI PENĚZÍCH. SENIOŘI, INVALIDÉ: NA LÁSKU V ČR OBVYKLE S OHLEDEM NA VÝŠI VAŠICH PENZÍ ,,ZAPOMEŇTE". ČESKÁ ŽENA OBVYKLE LOVÍ CIZINCE POKUD MOŽNO NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH ZAZOBANÉHO IDEÁLNĚ ZE ZÁPADNÍ EVROPY. MŮŽETE MÍT MOŽNÁ DLE NABÍDKY ZVRÁCENÉ SEZNAMEK V ČR TAK ZVANĚ JIMI ,,STARŠÍ_ŽENU" A PAK SE TŘÁST, ABY VÁM například NEUMŘELA. 

VÍTEJTE V ČESKÉ REPUBLICE,

V HNUSU ANTILÁSKAŘÍM..

VE VŠEMOŽNĚ VEHEMENTNĚ SYSTÉMU FAŠISTICKO AUTOGENOCIDNĚ LÁSKU ROZDĚLUJÍCÍM.. PŘI ŠMÍRINGU NA N´TOU SLÍDILSKY UVEDENÝMI GRÁZLY, A JEŠTĚ SE VÁM VYSMÍVAJÍ DO KSICHTU.

TOŽ TEDY..ZBÝVÁ SE OPTAT..SLUŠNĚ:

´POLITICKÁ SFÉRO´..Z LIDU VZEŠLÁ..

DAL JSEM VÁM: LÁSKU.

JAK SE TO KE MNĚ, i TAK VŮČI LIDU..VŮČI TAK I VEŠKERENSTVU.. ZA TO CHOVÁTE ???

!!! ROZHLÉDNĚTE SE KOLEM, NA DĚNÍ VŮKOL, PO ZEMI PLANETĚ..!!!

.. SPATŘÍTE: ZRCADLO SVÉ..VAŠEHO CHOVÁNÍ, VAŠEHO SMÝŠLENÍ, VAŠICH NOREM VÁMI USTANOVENÝCH..VAŠI STOPÁŽ. 

´FATAMORGANA.LIVE´

~~

>>PRÁVNÍ STÁT<<

~~

DALŠÍ ČLÁNKY TÉMATICKY i SOUVISEJÍCÍ:

´JPeBOOK.ORG´ .. ´GREEN4.LIVE´

´JPeBook.org´

´JPeBook.Live´

´GREEN 4.LIVE´

´JP DENNÍK.LIVE´

´JP DENNÍK 4.LIVE´

´FATAMORGÁNA.LIVE´

´CULTURE_PLUS.LIVE´

´HUMAN RIGHTS 4.LIVE´

FOR_HEALTH: (Verze_A1) .. (..A2)

>>´JP´_INFO_TIPS´<<   HROBEČEK´

TIP_SW: >> Screen_TRANSLATOR <<

SVATÝ_KÓD_PRO_LIDSTVO  ´??_JAKOU_??   

28.8.2022.. JP: TROJJEDINNOST BYTÍ ( OTEC~SYN~DUCH SVATÝ / SYN ČLOVĚKA ) CO BY TOMU VŠEMU DNES ŘEKL "ON" ? ŘEKL BY, V POZITIVNÍM DUCHU PRO ZDRAVÍ, PRO ŽIVOT, SLOVEM SVÝM, PÍSMEM SVÝM, TOTO: "JE_NAPROSTO_NEZBYTNÉ, JE NAPROSTO ŽÁDOUCÍ.. DŮLEŽITÉ", DĚLAT, UDĚLAT, V_POZITIVNÍM DUCHU PRO ZDRAVÍ, PRO ŽIVOT, LIDÉ, VLÁDY, TO, O_ČEM V TOMTO DUCHU V MÉM_PÍSMU PÍŠI.

>> ´FATAMORGANA.LIVE´ <<

( MOJE_PÍSMO V CELÉ JEHO ŠÍŘI MÁ RYZE CHARITATIVNÍ CHARAKTER, NEVYBÍRÁM OD NIKOHO NA PROVOZ MÝCH WEB_BLOGŮ, WEB_STRÁNEK, ŽÁDNÉ FINANČNÍ PROSTŘEDKY ANI NA SVŮJ, ANI NA JINÝ ÚČET, ANI SVÝM JMÉNEM, ANI JMÉNEM NIKOHO JINÉHO. NEJSEM ČLENEM ŽÁDNÉ POLITICKÉ STRANY NEBO HNUTÍ. ) >> Můj DALŠí zde TIP: >> JP-MONITOR..>>

<< HLEDAT Googlem /  >>´GREEN_4_LIVE´<<

´JPeBook.org´

>> !!! "JE NAPROSTO NEZBYTNÉ, ŽÁDOUCÍ, DŮLEŽITÉ.." !!! <<

~~

,,LIDÉ MUSEJÍ VYVÍJET TRVALÉ ÚSILÍ K TOMU, ABY SE ZBAVILI SVÝCH NEGATIVNÍCH_SKLONŮ. JINAK JIM NEPOMŮŽE ANI ŽÁDNÁ (*například) PILULKA."

(Dr. Edward_Bach, anglický lékař)

~~

25.11.2022.. JP: DNES JSEM SE i POBAVIL.. PŘI SHLÉDNUTÍ WEBU: MANIPULÁTOŘI.CZ, KTEŘÍ TAM PÍŠÍ NAPŘÍKLAD O NARCISTECH A PODOBNĚ..KTEŘÍ JISTĚ MEZI LIDMI JSOU.. COŽ NEVYVRACÍM, ..NO, A V ZÁVĚRU TOHO WEBU NA MNE KOUKLA POZVÁNKA K NIM, ABYCH SI ZAPLATIL KURS TOHO, ABYH UMĚL ROZPOZNAT MANIPOLÁTORY.., TEDY ABYCH SI U NICH ZAPLATIL TEN KURS ZA CCA 9TISÍC KORUN. :-)

~~

´PRÁVNÍ STÁT . ORG´

~~~

~~~